Seilflysesongen har startet og fra 11. mai er det mulig med skoling

Da hadde vi allerede to flydager på Ulven med noe turer i nærområdet og en tur til Osterøy. Styret har publisert og oppdatert koronatiltak som alle medlemmer skal være kjent med når de deltar på aktivitet på Ulven.

Fra 11. mai er det mulig med skoling igjen! Det er gladelige nyheter og vi håper at alle våre elever er ivrig å komme i gang igjen.

Flott om alle kan sette seg på vaktlisten. Da kan vi plane flyaktivitet på Ulven. Siden vi har tapt flere uker i år er det lurt å bruke så mange fine dager vi klarer oss i år. Om det er nok piloter samt slepeflyger og instruktør på vaktlisten på en fin dag så skal vi bare bruke andre ukedager enn onsdag og. Vi håper alle er med på denne dugnaden i år!

Prosedyren med logging av flyturer har blitt byttet. Dagloggen brukes til faktuering av flyturer og til statistikk på Ulven. Det er ingen elektronisk logging lengre.

Vi sees på Ulven!

 

P.S.:
Anbefaler at alle abonner på nyheter på nettsiden av OAK. Du kan abonner i feltet på høyre siden.

Comments are closed.